Zájezd Holandsko

Letos jsme navštívili Holandsko. První den jsme navštívili Národní park De Hoge Veluwe. Projeli jsme si na kole dvě trasy, které dohromady měřily asi 30 km. Večer jsme se zastavili v Naardenu, kde část života prožil Jan Amos Komenský. Druhý den jsme navštívili Marken, skanzen Zaanse Schans, Alkmaar a Bergen aan Zee.

Třetí den jsme navštívili královské město Den Haag, městečko miniatur Madurodam, přímořské letovisko Scheveningen a městečko Delft proslavené modrobílou keramikou.

Čtvrtý den jsme navštívili hlavní město Nizozemí Amsterdam. V Amsterdamu jsme navštívili muzeum Madame Tussauds, kde jsme viděli voskové figuríny. Také jsme se šli podívat k domu Anny Frankové a viděli jsme spoustu dalších hezkých míst. 

Celý zájezd jsme si všichni moc užili.

Lucie Kloboučníková, 8. A

 

 

Sdílet