Logická olympiáda 2019 - registrace

Logická olympiáda 2019

Tak jako v předchozích letech se i v letošním školním roce můžete zapojit do soutěže Logická olympiáda. Soutěž je pořádána Mensou České republiky, je založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování.

Každý, kdo chce soutěžit, se musí zaregistrovat do 30. září 2019. Postup registrace a informace o soutěži najdete na www.logickaolympiada.cz

Mohou soutěžit předškolní děti, žáci první a druhé třídy ZŠ budou soutěžit ve své vlastní kategorii a dále mohou soutěžit žáci 3. – 9. třídy.

Nominační kolo probíhá online, soutěžící se mohou připojit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoliv kde je připojení k internetu.

Pro žáky 3. - 5. tříd proběhne ve dnech 1. – 7. října 2019 a pro žáky 2. stupně proběhne ve dnech 8. – 14. října 2019. Pro kategorii MŠ, 1. třídy a 2. třídy proběhne nominační kolo ve dnech 22. – 28. října 2019.

Sdílet