Bobřík informatiky - vyhodnocení školního kola

BOBŘÍK INFORMATIKY

je předmětová soutěž, registrovaná Ministerstvem školství, jedná se o celostátní online soutěž.

12. ročník soutěže se uskutečnil ve dnech 3. – 15. 11. 2019. Žáci naší školy se zúčastnili soutěže v kategorii Benjamin (6. – 7. ročník), v kategorii Kadet (8. – 9. ročník) a v kategorii MINI (4. – 5. ročník). V kategorii Kadet soutěžilo 32 žáků a úspěšným řešitelem se stalo 11 žáků. V kategorii Benjamin soutěžilo za školu 84 soutěžících. V této kategorii se úspěšnými řešiteli stalo 14 žáků. V kategorii MINI se účastnilo 76 žáků. V letošním ročníku mohli žáci opět soutěžit ve dvojicích, což některé děti využily. Úspěšnými řešiteli se stalo 35 žáků.

Všichni úspěšní řešitelé obdrželi diplom.

Celkem se soutěže zúčastnilo 90976  žáků a studentů ve všech kategoriích.

Všem žákům děkujeme za účast. Více informací najdete na www.ibobr.cz/statistiky

Opět se sejdeme za rok u 13. ročníku soutěže v listopadu 2020.

Ing. Jana Homolková

Sdílet