Rozpočti si to!

 Ve středu 17. června 2020 se v Brně utkaly týmy ze základních škol v regionálním finále soutěže Rozpočti si to! realizovaném v projektu KaPoDaV Jihomoravského kraje. Tři nejlepší si zajistily postup do národního finále, které se uskuteční v září v Praze. Akci hostilo Jihomoravské inovační centrum (v budově JIC INMEC), pořadatelem byla společnost Yourchance o. p. s. realizující celostátní projekt Finanční gramotnost do škol.

Na regionálním finále v Brně měly jednotlivé týmy za úkol porotě originálním způsobem představit svou herní rodinu, se kterou procházely celou soutěží, a přiblížit jí tři poznatky, které si ze soutěže odnášejí do života. Hodnotil se jak obsah, tak také forma zpracování

A jak moravské finále Rozpočti si to! dopadlo? Třetí místo obsadila čtyřčlenná partička STINSONOVI ze ZŠ a MŠ T. G. M. Drásov, na druhém místě bodoval tým KAKTUSY2 ze stejné školy a na zlaté příčce se umístil čtyřčlenný tým Zlaté tolary ze základní školy v Pohořelicích. Všem postupujícím přejeme hodně štěstí v pražském finále!

 

 

Sdílet