Recitační soutěž – 1. stupeň – okresní kolo

Šest žáků z 1. stupně naší školy se s velkým nadšením a úsilím probojovalo až do okresního kola recitační soutěže Dětská scéna, které proběhlo 10. března v Tišnově. Už samotný postup do dalšího kola je pro děti významným úspěchem, protože vyžaduje nejen talent, ale i pečlivou přípravu, trpělivost a odvahu vystoupit před publikem. 
Na soutěži se představili žáci z mnoha škol z celého okresu a úroveň přednesu byla opravdu vysoká. Naši žáci se však v této náročné společnosti rozhodně neztratili a všichni předvedli velmi zdařilé výkony. 
Velkou radost nám udělalo také umístění Viktorky Matlové, která svým výkonem oslovila porotu natolik, že ve své kategorii obsadila krásné 3. místo. Tento úspěch je nejen oceněním její práce, ale i povzbuzením pro všechny ostatní, kteří do soutěže vstoupili s odvahou a chutí ukázat, co umí. 
Všem účastníkům patří poděkování za jejich snahu, zodpovědný přístup a skvělou reprezentaci školy.  
 

Přejít nahoru
×